D.I.Y "Flagman" sonido

Все про аудіо апаратуру та компоненти
koba
Вік: 52

D.I.Y "Flagman" система

Повідомлення koba » 12 січня 2021, 22:52

100 квадратiв :wink:
Люблю свою країну

хохол
Вік: 60

D.I.Y "Flagman" система

Повідомлення хохол » 12 січня 2021, 22:58

Угу, з цим розібрались))), а мінус та плюс про шо(?))

koba

D.I.Y "Flagman" система

Повідомлення koba » 12 січня 2021, 23:02

На мiнус 100 квадратiв, на плюс як зазвичай - 2.5, може 4
Люблю свою країну

Saburov S.A.M.
Moder
Вік: 42
Контактна інформація:

D.I.Y "Flagman" система

Повідомлення Saburov S.A.M. » 13 січня 2021, 07:13

мені шось асиметричні січення мінуса і плюса ніколи не заходили по звуку, якось воно все не так звучало, коли експерементував. Атака, динаміка просідала, все ставало плюшевим. Може навіть парних гармонік додавалось - вони ж зазвичай із асиметрією завязані.

koba

D.I.Y "Flagman" система

Повідомлення koba » 13 січня 2021, 11:55

Саме у цьому досвiд невеликий, так глибоко не копав, але трохи таки маю - подвоював мiнус на такому акустичному i враження спiвпали. Щодо атаки, динаміки, то все навпаки

Зображення

Зображення
Люблю свою країну

Saburov S.A.M.
Moder
Контактна інформація:

D.I.Y "Flagman" система

Повідомлення Saburov S.A.M. » 13 січня 2021, 12:05

я не дуже зрозумів в чому і з ким співпали враження? Як звук змінився суб`єктивно при подвоєнні мінуса?
Я пробував на 220 кабелях, на акустичному ні.

Saburov S.A.M.
Moder
Контактна інформація:

D.I.Y "Flagman" система

Повідомлення Saburov S.A.M. » 13 січня 2021, 12:06

о, ДНМ, цікаве кабло. Як воно вам? Ніколи не чув. Дві зовнішні жили були на мінус?

хохол
Вік: 60

D.I.Y "Flagman" система

Повідомлення хохол » 13 січня 2021, 12:39

Фух! нарешті я зрозумів про шо мова :biggrin: башка жеж весь час чимсь іншім забита...
...хоча досвіду в цьому я і не маю, асиметрія мені взагалі не приємна, не люблю асиметрію :)
...подумав трошки... не люблю то звісно, але ж корпуси асиметричні робив жеж, и то правильно було)))

koba

D.I.Y "Flagman" система

Повідомлення koba » 13 січня 2021, 14:07

Спiвпали з враженнями знайомого, який робив 100 кв. При чьому незалежно одне вiд одного.
DNM в мене 3 сети - один що на фото, два бiльш старi, ще сiрого кольору - це показник? :) Коли стає у систему, то добре, iнколи дуже добре. А якщо зважати на гроши, то дуже-дуже добре. Все збираюсь порiвняти лоб в лоб "свiтлофор" i старий/сiрий, але все нiяк не дiйде... Ще 3 шт. старих/сiрих RCA-RCA є :wink:

Червоний на "+", на мiнус подвоював блакитний та центр - вIдчутно додає фундамету.
До речi, хоч й досить спокiйно до цього ставлюся, цей DNM є #62 у 40 years of Stereophile: The Hot 100 Products
https://www.stereophile.com/content/40- ... cts-page-3
Люблю свою країну

Saburov S.A.M.
Moder
Контактна інформація:

D.I.Y "Flagman" система

Повідомлення Saburov S.A.M. » 11 лютого 2021, 08:49

Отримав і перевірив працездатність цієї штуки. USB AOC cable. 3 метри - 65 дол. "там".
Дата жили - оптика, земля і живл - взичайні, потовщеного січення лиш. На обох кінцях - опто ковертери.
Технологія дозволяє дестяки метрів юсб кабла. Відвязуємо принаймні дата лінк оптикою, але теоретично можем отримати власний джитер конвертерів. Практично - всі відгуки (і заміри: http://archimago.blogspot.com/2015/05/m ... tical.html), які зустрів на англо тусовках, дуууже позитивні відносно стандартних фільских кабелів. Один емоційний товариш наполягає навіть пробити йому "грудак на фанеру", якщо хтось не почує явну позитивну різницю))
Я перевірив лише пацездатність поки, без якихось порівнянь по звуку - 4 канали 24/384 передає на ХМОС надійно, дозволяє винести ПК на багато метрів від ЦАП, без введення додактовоє ланки - етернет рендерера на тихих мініПК типу малинки.

А ще ж є можливість твіка... - окреме живлення для ковертера і його клока на кінці кабеля, що біля цап. Правда геть не хочеться ковиряти проклеєний люмінь корпус.

Якщо приживеться - то можу бажаючим запропонувати на продаж власні два перевірених філами конвертери етернет - оптика - етернет, для тих хто має двух компову систему (сервер-рендерер) - це кращий варіант відносно прямого етернет зєднання.
Вкладення
AOC.jpg
AOC.jpg (62.6 Кіб) Переглянуто 1023 разів

Saburov S.A.M.
Moder
Контактна інформація:

D.I.Y "Flagman" sonido

Повідомлення Saburov S.A.M. » 28 квітня 2021, 10:30

довгоперебуд геть заятягся...
Pascal S-PRO2 пішли в ремонт, а тим часом вони замінені на клони NCore від Юри з Ів. Франківська, 4*400вт.
По замірам вони лінійніші на перших ватах (що для дому важливо), ніж Паскалі.
Кожний із своїм коремим резонансним імпульсним БЖ 400вт. "Четверне" моно.
БЖ показали меньше 10мв шуму на виході (залишок мережевих 50Гц), хороший результат.
Вкладення
NCore_old.jpg
NCore_old.jpg (144.07 Кіб) Переглянуто 987 разів

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість