Если захочется вдруг)

Розмови на різну тематику
Відповісти
Eduard
Вік: 61

Если захочется вдруг)

Повідомлення Eduard » 15 листопада 2020, 22:41

у меня вопрос...
если вдруг кто то самостоятельно изготавливал коаксиальный цифровой кабель 75 омный,то какой кабель использовали?

если пользуетесь покупными,то какими?

alex-rael
Вік: 59

Если захочется вдруг)

Повідомлення alex-rael » 16 листопада 2020, 12:42

В мене Vivanco

koba
Вік: 52

Если захочется вдруг)

Повідомлення koba » 17 листопада 2020, 00:24

Дуже приємні враження вIд Tara Labs Decade, але з ним є деякi тонкощi
Люблю свою країну

alex-rael

Если захочется вдруг)

Повідомлення alex-rael » 20 листопада 2020, 11:47

Не хотів відкривати нову тему - вирішив написати тут.
Цікаво, які принципи підбору музики з домашньої колекції? Бо, чим більша колекція, тим тяжче вибір.
В мене таких 5.
1. Виконавець. Я беру одного виконаця (групу) й слухаю від першого до останнього альбома + сольники учасників.
2. Період. Беру альбоми певного періоду (наприклад, початок 70-х або початок 90-х) й слухаю за цей період альбоми своїх улюбленців.
3. Подія або дата. Наприклад, ювілей якоїсь групи, альбому, виконавця. Або Різдвяні свята - є певні альбоми, по"язані з цими подіями.
4 .Настрій. Буває меланхолія, веселий настрій, ностальгія... Під це теж є певні альбоми та субжанри прога.
5. Зайшли старі друзі в гості. Ну тут все ясно....із закромів дістаються культові альбоми дитинства та юності (в основному хард-рок).

koba

Если захочется вдруг)

Повідомлення koba » 20 листопада 2020, 15:43

6. Пiшов у гостi до приятеля. почув.... - ап! - i придбанний у Штатах Gene Harris - Ballad Essentials вже вдома
Люблю свою країну

alex-rael

Если захочется вдруг)

Повідомлення alex-rael » 20 листопада 2020, 15:58

koba писав:
20 листопада 2020, 15:43
6. Пiшов у гостi до приятеля. почув.... - ап! - i придбанний у Штатах Gene Harris - Ballad Essentials вже вдома
Так, але я мав на увазі не придбання альбомів, а вибір їх з вже існуючої колекції.

Eduard

Если захочется вдруг)

Повідомлення Eduard » 20 листопада 2020, 16:02

alex-rael писав:
20 листопада 2020, 11:47
Не хотів відкривати нову тему - вирішив написати тут.
Цікаво, які принципи підбору музики з домашньої колекції? Бо, чим більша колекція, тим тяжче вибір.
В мене таких 5.
1. Виконавець. Я беру одного виконаця (групу) й слухаю від першого до останнього альбома + сольники учасників.
2. Період. Беру альбоми певного періоду (наприклад, початок 70-х або початок 90-х) й слухаю за цей період альбоми своїх улюбленців.
3. Подія або дата. Наприклад, ювілей якоїсь групи, альбому, виконавця. Або Різдвяні свята - є певні альбоми, по"язані з цими подіями.
4 .Настрій. Буває меланхолія, веселий настрій, ностальгія... Під це теж є певні альбоми та субжанри прога.
5. Зайшли старі друзі в гості. Ну тут все ясно....із закромів дістаються культові альбоми дитинства та юності (в основному хард-рок).
я тоже прохожу по этим же тропам...)

у меня сейчас так , ...скачивание сборников, всяческих(джаз,блюз,рок...), прослушивание и обязательно находится что то и кто то из нового,не слышанного ранее. Ну а затем прослушивание всего того,что зацепило и понравилось )

alex-rael

Если захочется вдруг)

Повідомлення alex-rael » 20 листопада 2020, 16:08

Eduard писав:
20 листопада 2020, 16:02

у меня сейчас так , ...скачивание сборников, всяческих(джаз,блюз,рок...), прослушивание и обязательно находится что то и кто то из нового,не слышанного ранее. Ну а затем прослушивание всего того,что зацепило и понравилось )
Повторюся. Я мав на увазі вибір музики з існуючої власної колекції CD, LP.
Стосовно скачування та придбання дисків - це окрема тема.

Eduard

Если захочется вдруг)

Повідомлення Eduard » 20 листопада 2020, 16:29

Саша,к своему стыду(хотя вряд ли... :biggrin: ),коллекции пластинок и дисков стоят не тронутыми, как и проигрыватели...
полностью перешел на компьютер.коллекция на жестких дисках...а их два,аж 4 Тб :biggrin:
ну и я повторюсь...) толчком для прослушивания ,выбор это услышанное в сборниках, проскочила вещица...вспомнил что то с ней связанное, и начал слушать все альбомы.

ну и наши ветки с форума заставляют выбор того или другого делать... :biggrin:

koba

Если захочется вдруг)

Повідомлення koba » 20 листопада 2020, 17:22

alex-rael писав:
20 листопада 2020, 15:58
Так, але я мав на увазі не придбання альбомів, а вибір їх з вже існуючої колекції.
Тодi мiй шлях це №4
alex-rael писав:
20 листопада 2020, 11:47

I ще. iнодi система вiдстоена таким чином, що не усi альбоми грають як слIд - тодi рука у сторону тих, що на часi не грають, сама просто не тягнеться :( :yes:
Люблю свою країну

alex-rael

Если захочется вдруг)

Повідомлення alex-rael » 20 листопада 2020, 18:14

Eduard писав:
20 листопада 2020, 16:29
Саша,к своему стыду(хотя вряд ли... :biggrin: ),коллекции пластинок и дисков стоят не тронутыми, как и проигрыватели...
полностью перешел на компьютер.коллекция на жестких дисках...а их два,аж 4 Тб :biggrin:
Ну колекція дисків - це певний фетішизм (брати в руки альбом, перелистувати буклет, щось згадати...це додаткове задоволення), а музика з компа - це вже езотеріка.
І тим і іншим я користуюсь, але релакс від альбомів набагато сильніший і матеріальніший.
З компа - тільки для ознайомлення та вирішення питання щодо придбання (або непотрібності його).
Є велика кількість контенту, що задовільняє в цифрі у флаках. А є категорія музики, що залишається і в мп3 (виключно для машини. Хоча останнім часом й туди "пішли" флаки).

Eduard

Если захочется вдруг)

Повідомлення Eduard » 20 листопада 2020, 18:33

понимаешь Саша,я по своей сути-меломан ,аудиофила я в себе взращивал в 90-х начала 2000 в дань "моде"),журналы,салоны хай-фая, "чердаки", "подвалы" :biggrin: , а лет 10 ,как я пошел в этом вопросе по "зову(слуху) сердца(уха) :biggrin:
то на чем я слушаю,я не называю системой, для меня это просто удачно подобранные компоненты,но как они в целом звучат,меня не просто устраивает, мне нравится!
к чему я все это написал, а к тому, что компьютер для меня тот же компонент и не более...и мп-3 меня вообще не смущает,слушаю и наслаждаюсь.

а взять пластинку....или диск,выезд шахты сд проигрователя,микролифт опускания тонарма,первые щелчки касания иглы канавки...Это здорово!

...а у меня пластинки и вертушка на квартире,все никак в дом не заберу(уже 6 лет :biggrin: ). хотя кошки говорят, и не вздумай,мы любители винила тоже :biggrin:
но приезжая проверить как на квартире дела, могу и пластиночку послушать...(их не много у меня, 300 штук)

alex-rael

Если захочется вдруг)

Повідомлення alex-rael » 20 листопада 2020, 20:31

Я теж пройшов приблизно такий "шлях аудіофіла", хоча завжди вважав себе меломаном (контент для мене завжди важливіший за засіб відтворювання). Платівок позбувся так років 30 назад й повертатится до них ніколи не тягнуло. А тим більше тепер, коли не знаєш, за що хапатися: за CD-шник, болванки з лосиками та мп3, за комп з лосиками, за смартфон з картою з музоном та блу-тузом, чи за інет-радіо із улюбленим контентом.
Тим не менш, взяти в руки фірмовий CD (особливо mini-LP), включити свою апаратуру і за чащечкою міцного еспрессо (а можна й ще щось цікавіше) розчинитися в улюбленій музиці. :morning:
От в данний момент "заряджаю" бразильців Tempus Fugit - The Dawn After The Storm :music:

Eduard

Если захочется вдруг)

Повідомлення Eduard » 29 листопада 2020, 20:40

не Музыкой единой мы себя подстегиваем к прекрасному...
изменить что то в доме,в одной всего комнате ,да еще и своими руками, это и желание и получение удовлетворения...)

завтра поеду за декоративной плиткой, буду интерьер немного менять...точнее вносить изменения.

если выйдет как надо и будет не стыдно самому.....поделюсь результатом :biggrin:
https://epicentrk.ua/shop/plitka-gipsov ... -kv-m.html
https://u10.plpstatic.ru/46fd6a10847b77 ... 457dd2.jpg

alex-rael

Если захочется вдруг)

Повідомлення alex-rael » 29 листопада 2020, 21:02

Eduard писав:
29 листопада 2020, 20:40
не Музыкой единой мы себя подстегиваем к прекрасному...
изменить что то в доме,в одной всего комнате ,да еще и своими руками, это и желание и получение удовлетворения...)

завтра поеду за декоративной плиткой, буду интерьер немного менять...точнее вносить изменения.

если выйдет как надо и будет не стыдно самому.....поделюсь результатом :biggrin:
https://epicentrk.ua/shop/plitka-gipsov ... -kv-m.html
https://u10.plpstatic.ru/46fd6a10847b77 ... 457dd2.jpg
Я хочу під стіну, де диван, ось такі поставити. Якщо ще за диваном встановити різнокольорову підсвітку, виходить дуже душевно (особливо для прослуховування музики).
https://prom.ua/p1133856305-flizelinovy ... belye.html?

Eduard

Если захочется вдруг)

Повідомлення Eduard » 29 листопада 2020, 21:36

Саааша......диван всегда душевен, хоть как его не подсвечивай :biggrin:

я за частую смену интерьера, вопрос сам это делаешь или случайные люди....

Eduard

Если захочется вдруг)

Повідомлення Eduard » 30 листопада 2020, 19:50

ну что... все куплено привез домой...
завтра начну)0)
Зображення

Зображення

Eduard

Если захочется вдруг)

Повідомлення Eduard » 03 грудня 2020, 17:26

ну что ? я молодец... :biggrin:

за два дня все закончил,расшивку дня через 4 сделаю.

Зображення

Зображення а так было )

Зображення

alex-rael

Если захочется вдруг)

Повідомлення alex-rael » 03 грудня 2020, 19:00

Eduard

Если захочется вдруг)

Повідомлення Eduard » 03 грудня 2020, 19:03

:biggrin: