Порадьте Т2 приймач

Розмови на різну тематику
Відповісти
koba
Вік: 52

Порадьте Т2 приймач

Повідомлення koba » 08 лютого 2020, 11:24

Порадьте, будь ласка, Т2 приймач. Цiкавить прийнятна якiсть та надiйнiсть за розумнi грошi. Зайвий функцiонал не потрiбен, але якщо це не дуже впливає на вартiсть, то чому б i нi?
Люблю свою країну

alex-rael
Вік: 59

Порадьте Т2 приймач

Повідомлення alex-rael » 08 лютого 2020, 16:22

В нас Trimax (біля 500 грн. вартість була), в тещі OLTO (маленький, як коробок для сірників, біля 300 грн). Якість обох влаштовує, 32 канали в цифровій якості, приймає на звичайну кімнатну деціметрову антену (з підсилювачем не бери - вони тільки псують сигнал, хоча їх і радять). Є можливість підключення флешки...

хохол
Вік: 60

Порадьте Т2 приймач

Повідомлення хохол » 08 лютого 2020, 22:08

Так як сусіди мої знають шо я людина з паялом, то я всім бабусям в під'їзді таке ставив :) і звісно якшо шо до мене біжуть)))
один вже меняв, (єдина мелкосхема, на якій там все, здохла)), а один з нічого став багато току жерти, а та козявка яку в них у розетку втикать його не тягнула, зробив міцніший БП, працює до тепер...
Всі вони з невеличкими відмінностями однакові в середині (ті шо ценою від 300 до 450), хоча назви різні, типу world vision чи шось подібне на шо кітаєць гаразд))) розміром трохи ширше пачки цігарок... Шо з досвіду можу сказати, чим менше прибомбасів тим надійніше, всілякі USB (в деяких по 2-3), HDMI та подібне то все там зайве, і ще, з чогось ті шо з вихлопом на тюльпани (RCA) виявилися надійнішими ніж з джеками. В мене в самого в хаті три стоїть, один ще з перших, "strong", виглядає як маленький тюнер, працює бездоганно вже не знаю скільки років, а один, з нових, вже ремонтував (меняв транзюк СВЧ), і вивод напряму провод припаяв, бо той джек розсипався)))

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей