Вірус

Розмови на різну тематику
alex-rael
Вік: 59

Вірус

Повідомлення alex-rael » 23 березня 2020, 20:03

Нажаль, актуальна тема.
Цікаво по регіонам та містам яка ситуація.
Не скажу за все Закарпаття, але в Ужгороді все спокійно, всі заклади, крім продуктових, заправок, аптек (та Епіцентра)зачинені, продуктів менше не стало, аот порядок суттєво змінився - запускають "порціями" по 5-10 чоловік тільки в масках з обов"язковою дезинфекцією рук. Дефіцитних товарів поки нема, ціни сильно не підскакували (а на пальне трохи опустилися). Автобуси возять виключно медрацівників по посвідченням.
Цікаво, то лиш в нас так чи по всій Україні?

P.S.Дивно, що в країнах ЄС (де живуть родичі та друзі) картина набагато жахливіша (в магазинах змітають продукти, є дефіцітні товари).

koba
Вік: 52

Вірус

Повідомлення koba » 23 березня 2020, 22:51

В нас все на диво спокiйно (тьфу-тьфу-тьфу). На диво тому, що довколо багато молдавських сiл з яких хтозна скiльки осiб працює у Iталii.
В цIлому ситуацIя аналогiчна
Люблю свою країну

хохол
Вік: 60

Вірус

Повідомлення хохол » 23 березня 2020, 23:57

В нас теж спокійно, крім того шо перерахував Алекс в нас працюють всі кіоски, ломбарди) і мед-техніка, це шо побачив сьодні як виходив... В міських ЗМі все дуже суворо, майже заград загони озброєні, але в день в місті люду повно (як подивишся онлайн камери європейських міст, там дійсно пусто, а в нас пофігісти))) В магази теж порціями пускають, але про маски (обов'язково) і мови нема не кажучи вже про руки...

Neprus
Вік: 54

Вірус

Повідомлення Neprus » 24 березня 2020, 00:57

У Києві весь міський транспорт тільки для обмеженої групи робітників (медики, силовики, держпрацівники). Метро стоїть.
Легковий транспорт поки всюди пускають.
Жалію, що вже давно позбувся велосіпеда. Є підозра, що це буде самий актуальний транспорт.
Що в центрі - не знаю, бо вже неділю там не був. А на районі все спокійно, працють тільки продуктові та аптекі.
Пускають по одному, черга на вулиці (якраз там всі друг на друга і дмухають).
Продукти всі на полицях, ціни потроху ростуть.
Відчувається нестача вуличної торгівлі.

P.S. Народ перші дні добряче закладував. Згодом ніби заспокоївся. Чи може просто зазирнув у кішеню, та зрозумів, що надовго не вистачить...

Eduard
Вік: 61

Вірус

Повідомлення Eduard » 24 березня 2020, 06:12

ну что же,день прожит...с уверенностью, хотя нет, с Надеждой смотрю в день сегодняшний...))
мы в зоне риска? ну так и прожито уже не мало! здоровье как ни как продукт портящийся со временем )).
пережили времена"кравчучек", попробуем пережить и это не легкое время,которое уже ставит огромные препоны и трудности...
всем не болеть!
Востаннє редагувалось 24 березня 2020, 08:43 користувачем Eduard, всього редагувалось 1 раз.

хохол

Вірус

Повідомлення хохол » 24 березня 2020, 08:41

А в Запоріжжі, наскільки розумію, міський транспорт не обмежували, мабуть деякі маршрутки не ходять чиста з того шо нема прибутку, а загалом всі працюють. Звісно, обмеження за кількістю діють, пенсіонерки з молоддю за місця б'ються, типу, "нехай молоді виходять")

koba

Вірус

Повідомлення koba » 24 березня 2020, 10:09

Виходячи з прогнозiв ВООЗ цим вiрусом мають перехворiти бiля 80% населення планети. з яких до 20% у неважкiй формi, а 60% взагалi безсимптомно - так що вiдкосити, скорiш за все, не вдасться :)
Востаннє редагувалось 24 березня 2020, 11:03 користувачем koba, всього редагувалось 1 раз.
Люблю свою країну

alex-rael

Вірус

Повідомлення alex-rael » 24 березня 2020, 10:21

Виходячи з вищенаведеного, роблю висновок, що люди в нас цивілізованіші, ніж в країнах ЄС. Чому так - не знаю. Може ТАМ біди не знали, жили в своє задоволення, а тепер не знають, як поводитись. А в нас навпаки, люди вже адаптувалися до всіх неприємностей й спокініше переносять всі ці обмеження.

koba

Вірус

Повідомлення koba » 24 березня 2020, 10:34

Якщо пирнати у цей бiк, то, як на мене, головна вiдмiннiсть iхньго життя вIд нашого - це визначенiсть/передбачуванiсть. Не те щоб вони навiть звикли до цього - це невiд'ємна частина iхнього образу життя. I ось ця невизначенiсть/непередбачуванiсть, що притаманна ситуацii зараз, Iх бiльш за все i лякає та змушує поводитись таким чином. А нам до цього не звикати :)
Люблю свою країну

alex-rael

Вірус

Повідомлення alex-rael » 24 березня 2020, 11:07

І ще що цікаво: найбільша паніка - США, Німеччина, Франція, Норвегія, Бельгія. Найменша (крім нас): Угорщина, Хорватія (не дивлячись на землетрус 6 балів), Словенія, Чехія, Польща, Румунія, Словаччина... Тобто найбідніші країни ЄС з бувшого соцтабору.

Це з того, що пищуть мої друзі та приятелі безпосередньо в тих країнах або в фейсбуку (тобто реальна інфа).

Neprus

Вірус

Повідомлення Neprus » 24 березня 2020, 11:28

Може в цому причина...

Зображення

хохол

Вірус

Повідомлення хохол » 24 березня 2020, 15:36

Neprus писав:
24 березня 2020, 11:28
Може в цому причина...

Зображення
До речі, це про мене, вже дуже давно працюю на дому, так шо для мене майже нічо не змінилось, хіба шо менше шастають до мене друзі та клієнти)))
От був вже такий випадок - я жеж трохи більше ніж два тижні тому як повернувся з європ))), так як приїхав, одразу за роботу, та дзвоню клієнту, кажу "вже зробив твою махарайку, забирай", а він - "ти як себе почуваєш? я через тиждень приїду..."
:)

Saburov S.A.M.
Moder
Вік: 42
Контактна інформація:

Вірус

Повідомлення Saburov S.A.M. » 25 березня 2020, 09:04

Є гарна новина!

- ми всі помрем, обов`язково.

alex-rael

Вірус

Повідомлення alex-rael » 26 березня 2020, 13:57

Цікаво, як буде працювати пошта в умовах карантину? Літаки, потяги , автобуси за кордон вже не ходять...
Вже 3-й тиждень чекаю на посилку (фактично лист з двома CD) з Бразілії - посилка застрягла в Угорщині вже більше 10 днів :(
Востаннє редагувалось 26 березня 2020, 16:33 користувачем alex-rael, всього редагувалось 1 раз.

Neprus

Вірус

Повідомлення Neprus » 26 березня 2020, 14:38

Так само, вже 12 днів лежить на пошті у Кітаї. Прийняти прийняли, а далі тиша.

alex-rael

Вірус

Повідомлення alex-rael » 26 березня 2020, 16:34

Ну з Китая я б не наважився зараз щось отримувати. І справа не мені, а в бюрократії, повязаній з карантином.

Neprus

Вірус

Повідомлення Neprus » 26 березня 2020, 18:40

Та я б наважився, якби ж воно хоч доїхало. :)

koba

Вірус

Повідомлення koba » 27 березня 2020, 11:38

Хотя по Европе грузовой трафик сохранился!
- це пише людина, яка має вiдношення до перевезень/логiстики.
Можливо якiсь супутнi сервiси працюють в обмеженному обсязi.
З Б. допомогою, усе буде добре :)
Люблю свою країну

alex-rael

Вірус

Повідомлення alex-rael » 27 березня 2020, 13:02

Так і я підтверджую це - перевезення суб"єктів зовнішньо-економічної діяльності (юр.особи) не зупинялося.
Я мав на увазі, що наша бюрократична машина може зупинити вже на нашій території вантаж\пошту...особливо з Китаю (а тепер й з Італії, Іспанії, ФРН, Нідерландів..)..Тобто буде лежати на складі "до особого розпорядження" :dance:

koba

Вірус

Повідомлення koba » 27 березня 2020, 14:38

Можливо усе :yes:

Всі національні пошти світу продовжують роботу
Всі національні пошти світу, як стратегічно важливі об’єкти інфраструктури, продовжують свою роботу в штатному режимі. Це означає, що доставка в та з України здійснюється, як і раніше. Однак не виключені деякі затримки по частині напрямів у зв’язку з відміною пасажирських рейсів та певними обмеженнями роботи на час карантину у деяких поштових операторів.

Для вирішення подібних питань та забезпечення безперебійної доставки команда Укрпошти відпрацювала альтернативні шляхи перевезень. Нові маршрути базуються на використанні вантажних літаків та наземного транспорту.

Нині Укрпошта має канали для транспортування експорту з України для 95% обсягів.

Нові дані про зміни в роботі пошт світу Укрпошта буде постійно оновлювати.
https://www.ukrposhta.ua/ua/news/57068- ... jut-robotu

Робота Укрпошти під час карантину (оновлюється)
АТ «Укрпошта», як стратегічно важливий об’єкт інфраструктури, працює у звичайному режимі.
Підприємство продовжить приймати та відправляти посилки по Україні та за її межі.
Частина відділень Укрпошти із 18 березня тимчасово змінює графіки роботи
https://www.ukrposhta.ua/ua/news/57061- ... novljutsja
Люблю свою країну

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість